Kontakt


RYTM TRADE Sp. z o.o.
ul. Strefowa 14
43-100 Tychy, Polska

tel.: +48 32 324 00 60,
fax: +48 32 324 00 61
e-mail: biuro@rytmtrade.com

Aktualności


2019-11-26 09:37
NOWE Produkty

  • BIAŁA PIANA THERMOFOAM

Poliuretanowa piana Expert Line THERMOFOAM jest jednoskładnikową, elastyczną pianą o zwiększonej wydajności i znakomitej termoizolacyjności. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechani-czną i doskonałą przyczepnością do większości materiałów stosowanych w budownictwie. Formuła piany eliminuje możliwość wypaczeń profili okiennych i drzwiowych oraz wykazuje doskonałe parametry termoizolacyjne i dźwiękochłonne. Szczególnie polecana  do montażu stolarki w domach drewnianych i konstrukcji szkieletowej, gdzie występują zmiany geometrii.

Zastosowanie:

- Uszczelnianie i montaż stolarki okiennej  i drzwiowej PCV, drewnianej i aluminiowej

- Montaż parapetów i schodów

- Izolacja cieplna instalacji centralnego ogrzewania,  wodno-kanalizacyjnych, uszczelnianie przepustów instalacyjnych

- Izolacja cieplna dachów i stropodachów

- Wypełnianie szczelin w izolacji termicznej przy ocieplaniu budynków


  • KLEJ BŁYSKAWICZNY EXPRESS

Szybkoschnący jednokomponentowy klej poliuretanowy EXPERT LINE EXPRESS BŁYSKAWICZNY przeznaczony jest do profesjonalnego mocowania materiałów wykończeniowych (m.in. płyt gipsowo-kartonowych i włókno-cementowych, płyt OSB), paneli EPS i  XPS przy izolacji termicznej (np. garaży) oraz murowania ścianek działowych.

Właściwości:

- łatwy i wygodny w użyciu

- wysoka wydajność

- umozliwia szybkie wykonanie prac zwiazanych z montażem paneli,

  płyt GK

- stosowany w szerokim zakresie temperatur

- znakomita przyczepność do większośći materiałów budowlanych

Zastosowanie:

Klej poliuretanowy EXPRESS BŁYSKAWICZNY służy do szybkiego mocowania paneli i płyt izolacyjnych EPS, XPS, PUR oraz korka do większości materiałów budowlanych, w tym blachy, przy wykonywaniu ociepleń kontenerów lub garaży. Produkt polecany do montażu paneli ściennych, kasetonów styropianowych, parapetów, schodów, wypełnienia szczelin  w izolacji termicznej, a także do montażu płyt G-K i OSB do ścian i podłóg. Klej Express można zastosować również do mocowania bloczków z ceramiki, betonu komórkowego, silikatu przy wykonywaniu zabudów, np. wanien, brodzików oraz murowania ścianek działowych. Klej poliuretanowy wykazuje doskonałą przyczepność do podłoży betonowych, ceramicznych, drewnianych a także do PVC oraz wszelkiego rodzaju styropianów, tynków oraz podłoży  z powłoką bitumiczną, papy i asfaltowych mas izolacyjnych, blachy.


11