Wybierz produkt


Antybitum do usuwania asfaltu i smoły EXPERT LINE®


EXPERT LINE Preparat do szyb
Opis produktu:

Profesjonalny środek opracowany z myślą o usuwaniu uciążliwych plam z asfaltu, smoły i żywicy drzew iglastych. Produkt jest bezpieczny dla części szklanych, lakierowanych jak i plastikowych. Działa wszędzie tam, gdzie inne preparaty tego typu zawodzą. Skuteczność działania preparatu wzrasta, gdy stosuje się go latem w wyższych temperaturach otoczenia i gdy dłużej pozwoli mu się spenetrować zabrudzenie. Pozostawia czystą i gładką powierzchnię. Zabezpiecza czyszczone powierzchnie.

Zastosowanie:

Środek przeznaczony jest do czyszczenia zewnętrznych części samochodu z zabrudzeń z asfaltu i smoły.

Właściwości:
  • nie narusza czyszczonej powierzchni ani powłoki lakierowanej maszyny
  • łatwy w użyciu
  • zabezpiecza czyszczone powierzchnie
  • skuteczny wobec silnych zabrudzeń
Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć. W mało widocznym miejscu sprawdzić reakcję preparatu z podłożem. Spryskać powierzchnię przeznaczoną do czyszczenia z odległości 20 cm trzymając pojemnik w pozycji pionowej zaworem do góry. Odczekać 2-3 minuty, zetrzeć zabrudzenia szmatką. Resztki preparatu usunąć silnym strumieniem wody. W razie konieczności czynność powtórzyć. Unikać powierzchni mocno nagrzanych, powyżej +50°C.

Przechowywanie i data ważności:

Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w pozycji pionowej, w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu, w temperaturze od + 5 do + 30°C z dala od bezpośredniego nasłonecznienia. Okres przydatności 24 miesiące od daty produkcji. Data produkcji znajduje się na spodzie opakowania.

Do pobrania: Informacje logistyczne:

Pojemność Typ opakowania Opakowanie zbiorcze Ilość na palecie
400 ml Puszka Zgrzewka 15 szt. 900 szt.