Wybierz produkt


Kokpit spray EXPERT LINE®


EXPERT LINE Cockpit spray
Opis produktu:

Aerozol do czyszczenia i nabłyszczania samochodowej deski rozdzielczej oraz innych elementów plastikowych o niezwykłych właściwościach antystatycznych. Konserwuje, chroni przed promieniowaniem słonecznym, zapewnia wyrazistą barwę elementów samochodu, nadaje im połysk. Unikatowe receptura przeciwdziała osadzaniu się kurzu tworząc powłokę antystatyczną. Dostępny w 5 zapachach: wanilia, wiśnia, cytryna, jabłko, anty-tabac. Pojemność 500ml oraz 750ml

Zastosowanie:

Polecany jako środek czyszcząco-nabłyszczający przeznaczony do pielęgnacji plastikowych i gumowych części wnętrza samochodu, ale równie. do odświeżania i konserwacji plastikowych elementów wielu innych przedmiotów oraz skóropodobnych obić foteli.

Własności:
  • pielęgnuje i konserwuje plastikowe i gumowe elementy wewnątrz samochodu
  • łatwy w użyciu.
  • nie wymaga polerowania
  • pozostawia przyjemny i trwały zapach
  • pozostawia efekt czystości i świeżości we wnętrzu samochodu
  • usuwa zabrudzenia
  • zapobiega ponownemu zabrudzeniu i osiadaniu kurzu
  • pozwala zachować oryginalny kolor części plastikowych nadając im połysk
  • pozostawia na powierzchni wodoodporną warstwę ochronną
  • produkt dostępny w szerokiej gamie zapachowej (dobierany również na życzenie klienta).
Sposób użycia:

Przed zastosowaniem wstrząsnąć pojemnikiem. Spryskać powierzchnię przeznaczoną do czyszczenia. W przypadku naniesienia zbyt dużej ilości preparatu rozprowadzić preparat czystą ściereczką. Aby wyczyścić okolice szyb preparat należy nanieść na ściereczkę i przetrzeć czyszczoną powierzchnię, tak aby uniknąć naniesienia na szybę. Preparat nie wymaga polerowania.

UWAGA! Przed pierwszym zastosowaniem należy sprawdzić działanie preparatu na ukrytej powierzchni.

Skład:

Preparat na bazie frakcji ropy naftowej zawierający oleje silikonowe oraz dodatki antyelektrostatyczne i uszlachetniające. Jako propelent zastosowana została mieszanina propanu/butanu/izobutanu.

Przechowywanie i data ważności:

Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w pozycji pionowej, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu w temperaturze 5 - 35°C, z dala od bezpośredniego nasłonecznienia oraz innych źródeł ciepła i zapłonu. Okres przydatności 24 miesiące od daty produkcji. Data produkcji znajduje się na opakowaniu.

Do pobrania: Informacje logistyczne:

Pojemność Typ opakowania Opakowanie zbiorcze Ilość na palecie
500 ml Puszka Zgrzewka 15 szt. 900 szt.
750 ml Puszka Tacka 15 szt. 900 szt.