Wybierz produkt


Impregnat do fug EXPERT LINE®


Impregnat do fug EXPERT LINE
Opis produktu:


Specjalnie opracowany środek na bazie silikonów do impregnacji wszelkich kolorowych fug. Dzięki odpowiednio opracowanej recepturze środek ten doskonale nadaje się do zabezpieczania wszelakich fug cementowych o różnorakiej kolorystyce. Preparat ten chroni każdego rodzaju fugę przed wilgocią, przeciwdziała rozwojowi grzyba, zabezpiecza przed plamami. Pojemność 300ml.

Zalety:

Doskonały środek do ochrony wszystkich fug przed wilgocią, zabrudzeniem, wykwitami, glonami.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem. Spoiny pomiędzy płytkami powinny być czyste i suche. Preparat nanosić równomiernie z odległości 10cm. Po wyschnięciu impregnatu (mniej więcej po godzinie) można nanieœć 2 warstwę. Preparat w spoinę powinien wsiąknąć całkowicie po 5 minutach. Jeśli po upływie tego czasu pozostaje na powierzchni spoin należy go delikatnie usunąć za pomocą kuchennego ręcznika. Po upływie 36-40 godzin można myć ściany.

Przechowywanie:

Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w pozycji pionowej, w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu, z dala od bezpośredniego nasłonecznienia oraz innych źródeł ciepła i zapłonu. Temperatura przechowywania od -5°C do +35°C, zalecana pokojowa.

Do pobrania: Informacje logistyczne:

Pojemność Typ opakowania Opakowanie zbiorcze Ilość na palecie
300 ml Puszka Zgrzewka 15 szt. 900 szt.