Wybierz produkt


Klimatyzacja Cleaner EXPERT LINE®


Klimatyzacja Cleaner EXPERT LINE
Opis produktu:

Najwyższej jakości produkt przeznaczony do czyszczenia i odświeżania klimatyzacji samochodowej, układów wentylacyjnych oraz nawiewów. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i zabezpiecza przed ich ponownym powstawaniem. Specjalnie dobrane środki powierzchniowo czynne usuwają wszelkie zanieczyszczenia zalegające w przewodach wentylacyjnych, a postać pianki intensyfikuje działanie czyszczące umożliwiając dokładną penetrację wszystkich zakamarków. Preparat dostępny standardowo w pojemnikach aerozolowych o pojemnościach 400ml i 750ml.

Właściwości:
  • działa szybko i skutecznie,
  • odświeża przewody wentylacyjne i pozostawia przyjemny zapach na długi czas,
  • odpowiedni do zastosowania w samochodach, biurach i domu do wszelkiego rodzaju kanałów wentylacyjnych i klimatyzacji,
  • wydajny i łatwy w użyciu,

Zastosowanie:

Preparat odpowiedni jest do czyszczenia i odświeżania wszelkiego rodzaju nawiewów, nadmuchów, klimatyzacji oraz przewodów wentylacyjnych. Przydatny w samochodzie, w biurze i w domu.

Sposób użycia:

Przed zastosowaniem preparatu należy wyłączyć klimatyzację. Nawiew ustawić w pozycji cyrkulacji wewnętrznej oraz nawiewu na przednią szybę. Dmuchawy powinny być wyłączone. Zdjąć filtr anty-pyłowy klimatyzacji. Przed użyciem pojemnikiem kilkakrotnie wstrząsnąć. Zamocować dołączoną rurkę w główce preparatu.

Umieścić wylot rurki głęboko w głównym kanale klimatyzacji. Zadozować preparat przez kilka sekund. Przy ciągłym dozowaniu preparatu wysuwać rurkę tak, aby produkt znajdował się wzdłuż całego kanału nawiewu klimatyzacji. Pozostawić preparat na ok. 15 min.

Po upływie wyznaczonego czasu włączyć wentylację (jednocześnie w samochodzie należy zapewnić dobre wietrzenie). W czasie pracy wentylacji nie należy przebywać w samochodzie. Spryskać chłodnicę klimatyzatora i miejsce gdzie umieszczony jest filtr. Preparatu należy używać w sposób regularny dla zapewnienia czystości kanałów wentylacyjnych.

Do pobrania: Informacje logistyczne:

Pojemność Typ opakowania Opakowanie zbiorcze Ilość na palecie
400 ml Puszka Zgrzewka 15 szt. 900 szt.
750 ml Puszka Zgrzewka 15 szt. 900 szt.