Wybierz produkt


Pianka do dywanów EXPERT LINE®


Pianka do dywanow EXPERT LINE
Opis produktu:

Pianka do czyszczenia dywanów, wykładzin oraz tapicerki z naturalnych i sztucznych włókien. Skutecznie czyści, głęboko wnikając we włókna dywanów i wykładzin. Dzięki zawartemu mikro polimerowi zbiera brud i odświeża kolor, dodatkowo pozostawia przyjemny zapach. Piana nie przemacza i nie odbarwia materiałów kolorowych. Zapewnia optymalną pielęgnację dla często używanych powierzchni, bądź tapicerek samochodowych.

Zalety:

Preparat w postaci pianki. Szybko, skutecznie i bez użycia wody usuwa brud i plamy. Usuwając zabrudzenia nie pozostawia mokrych plam. Przywraca świeżość i oryginalny kolor czyszczonym materiałom.

Sposób użycia:

Przed czyszczeniem dokładnie odkurzyć dywan, następnie równomiernie spryskać pianką z wysokości ok. 30 cm. Piankę za pomocą gąbki rozprowadzić i wetrzeć w dywan, odczekać do całkowitego wyschnięcia ok 30 min. Dywan gruntownie odkurzyć. W razie potrzeby powtórzyć. Uwaga: Ze względu na różnorodność materiałów, przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem i sprawdzić trwałość koloru dywanu w niewidocznym miejscu.

Przechowywanie:

Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w pozycji pionowej, w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu, z dala od bezpośredniego nasłonecznienia oraz innych źródeł ciepła i zapłonu. Temperatura przechowywania od -5°C do +35°C, zalecana pokojowa.

Do pobrania: Informacje logistyczne:

Pojemność Typ opakowania Opakowanie zbiorcze Ilość na palecie
400 ml Puszka Zgrzewka 15 szt. 900 szt.