Wybierz produkt


Pianka do szyb EXPERT LINE®


Pianka do szyb EXPERT LINE
Opis produktu:

Preparat w formie pianki przeznaczony do czyszczenia szyb i lusterek. Z łatwością usuwa kurz, brud oraz tłuste zabrudzenia. Dzięki formie pianki produkt nie spływa z powierzchni pionowych np. szyb, luster. Własności antystatyczne produktu ograniczają ponowne osiadanie kurzu i szybkie zabrudzenie czyszczonych powierzchni. Preparat pozostawia przyjemny zapach. Środek jest bezpieczny wobec innych materiałów np. gumowych, plastikowych czy lakierowanych.

Zalety:

Szybko, skutecznie i bez użycia wody usuwa wszelkie zabrudzenia. Nie pozostawia smug ani zacieków. Posiada własności antystatyczne. Nadaje się do czyszczenia różnych powierzchni: szklanych, emaliowanych, stalowych. Nie pozostawia efektu refleksu na szybach.

Sposób użycia:

Wstrząsnąć przed użyciem. Preparat równomiernie rozprowadzić na czyszczonej powierzchni, z odległości ok. 20 cm. Dokładnie rozprowadzić a następnie zetrzeć. Wypolerować czystą, miękką ściereczką lub irchą. W razie konieczności operację powtórzyć.

Przechowywanie:

Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w pozycji pionowej, w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu, z dala od bezpośredniego nasłonecznienia oraz innych źródeł ciepła i zapłonu. Temperatura przechowywania od -5°C do +35°C, zalecana pokojowa.

Do pobrania: Informacje logistyczne:

Pojemność Typ opakowania Opakowanie zbiorcze Ilość na palecie
300 ml Puszka Zgrzewka 15 szt. 900 szt.