Wybierz produkt


Preparat ułatwiający prasowanie EXPERT LINE®


Preparat do prasowania EXPERT LINE
Opis produktu:

Preparat EASY IRON w sprayu ułatwia prasowanie, sprawia, że żelazko łatwo przesuwa się po tkaninie, nie przylegając do niej. Po zastosowaniu produktu tkanina jest gładsza i ma większy połysk, mniej się elektryzuje, dodatkowo produkt zapobiega niszczeniu materiału. Preparat pozostawia świeży i przyjemny zapach. Idealnie sprawdza się dla materiałów bawełnianych i syntetycznych: koszul, bluzek, sukienek, spodni, firanek, obrusów oraz pościeli.

Zalety:

Dzięki odpowiednio dobranym składnikom po zastosowaniu tego preparatu prasowanie przebiega sprawnie, daje pożądany efekt w znacznie krótszym czasie oraz poprawia komfort noszenia odzieży.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem. Równomiernie rozpylać na tkaniny z odległości ok. 25 cm, trzymając pojemnik delikatnie pod kątem. W przypadku zatkania dozownik zdjąć i wypłukać w ciepłej wodzie.

Przechowywanie:

Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w pozycji pionowej, w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu, z dala od bezpośredniego nasłonecznienia oraz innych źródeł ciepła i zapłonu. Temperatura przechowywania od -5°C do +35°C, zalecana pokojowa.

Do pobrania: Informacje logistyczne:

Pojemność Typ opakowania Opakowanie zbiorcze Ilość na palecie
500 ml Puszka Zgrzewka 15 szt. 900 szt.