Wybierz produkt


Preparat do usuwania insektów EXPERT LINE®


EXPERT LINE Preparat do szyb
Opis produktu:

Aerozol przeznaczony do usuwania uciążliwych zanieczyszczeń z zewnętrznych powierzchni szyb samochodowych. Preparat do zmywania organicznych pozostałości po owadach, muszkach oraz innych zabrudzeniach powstałych w czasie jazdy samochodem. Posiada własności odtłuszczające. Utrudnia osiadanie zanieczyszczeń.

Zastosowanie:

Środek przeznaczony jest do usuwania pozostałości organicznych po owadach z zewnętrznych, szklanych części samochodów (szyby samochodowe, lusterka, szyby reflektorów) jak również z elementów wykonanych z tworzyw sztucznych (zderzaki, osłona wlotu powietrza na chłodnicę, osłony lusterek itp.).

Właściwości:
  • usuwa wiele zabrudzeń - rozpuszcza materiały organiczne
  • skuteczny i prosty w użyciu
  • czyści i obniża napięcie powierzchniowe szyby
  • odtłuszcza powierzchnię i utrudnia przyleganie brudu
  • produkt o przyjemnym zapachu
  • nie pozostawia zacieków i śladów
  • łagodnie alkaliczny
Sposób użycia:

Wstrząsnąć przed użyciem. Nanieść niewielką ilość na czyszczoną powierzchnię. Pozostawić na kilka minut do przereagowania, a następnie zetrzeć preparat szmatką wraz z rozpuszczonymi zanieczyszczeniami. Zaleca się spłukać wodą. W razie dużej ilości zabrudzeń operację należy powtórzyć.

Po zastosowaniu preparatu na powłoki lakierowane, będące częścią karoserii, należy spłukać preparat wodą. Preparatu do usuwania owadów nie należy stosować do czyszczenia kokpitów i obić tapicerskich. Preparat nie należy mieszać z innymi substancjami chemicznymi.

Przechowywanie i data ważności:

Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu w temperaturze od +5 do +30°C z dala od bezpośredniego nasłonecznienia oraz innych źródeł ciepła i zapłonu. Okres przechowywania 24 miesiące od daty produkcji. Data produkcji znajduje się na spodzie opakowania.

Do pobrania: Informacje logistyczne:

Pojemność Typ opakowania Opakowanie zbiorcze Ilość na palecie
400 ml Puszka Zgrzewka 15 szt. 900 szt.