Wybierz produkt


Preparat do uszczelek EXPERT LINE®


EXPERT LINE Preparat do uszczelek
Opis produktu:

Niezwykle skuteczny środek o potrójnym działaniu czyści, ożywia i konserwuje powierzchnie wykonane z gumy, w tym opony, uszczelki, listwy gumowe. W ciągu kilku minut przywraca naturalny połysk czyszczonym powierzchniom, zabezpiecza je przed działaniem kurzu, brudu i soli. Dodatkowo jako jeden z nielicznych produktów na rynku nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu, matowych smug i zacieków na czyszczonych powierzchniach. Dzięki starannie dobranej recepturze preparat chroni przed degradacją chemiczną oraz korozją wywołaną działaniem powietrza, wody oraz UV. Produkt szczególnie zalecany jest zimą do ochrony przed przymarzaniem uszczelek drzwi. Pojemność 400 ml.

Zastosowanie:

Środek przeznaczony do wszelkiego rodzaju elementów gumowych i skóropodobnych (uszczelek, profil okiennych, dywaników gumowych itp.) Zaleca się stosowanie zwłaszcza przed zimą i na wiosnę.

Własności:
  • zabezpiecza i konserwuje elementy gumowych przed działaniem czynników fizycznych i chemicznych
  • łatwy w użyciu
  • powstrzymuje starzenie elementów gumowych
  • zapobiega przymarzaniu!
  • odświeża uszczelki i przywraca kolor
  • preparat całoroczny (latem chroni przed utlenieniem, zimą przed twardnieniem i przymarzaniem)
  • wydłuża trwałość elementów gumowych
Sposób użycia:

Wstrząsnąć przed użyciem. Zbliżyć wężyk dyszy do uszczelki i nanieść niewielką ilość preparatu na powierzchnię. Nadmiar produktu usunąć np. szmatką. Preparat można używać do "przemywania" uszczelek. W tym celu należy usunąć pierwszą warstwę produktu suchą szmatką a następnie ponownie rozprowadzić niewielką ilość na oczyszczoną powierzchnię. Miejsca trudno dostępne np. w pobliżu drzwi i okien można przetrzeć ściereczką nasączoną preparatem.

Skład:

Jednokomponentowy środek do zabezpieczania profili zamkniętych karoserii oparty na olejach silikonowych w rozpuszczalniku węglowodorowym. Jako propelent zastosowana została mieszanina propanu/butanu.

Przechowywanie i okres ważności:

Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w pozycji pionowej, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu w temperaturze 5 - 35°C (zalecana pokojowa), z dala od bezpośredniego nasłonecznienia oraz innych źródeł ciepła i zapłonu. Okres przechowywania 24 miesiące od daty produkcji. Data produkcji znajduje się na opakowaniu.

Do pobrania: Informacje logistyczne:

Pojemność Typ opakowania Opakowanie zbiorcze Ilość na palecie
400 ml Puszka Zgrzewka 15 szt. 900 szt.