Wybierz produkt


Zmywacz etykiet EXPERT LINE®


EXPERT LINE Preparat do szyb
Opis produktu:

Produkt w aerozolu przeznaczony do odklejania etykiet papierowych oraz lakierowanych. Doskonale rozpuszcza klej i penetruje przestrzeń pod etykietą. Usuwa etykietę wraz z pozostałościami kleju. W przeciągu 1 minuty etykieta jest gotowa do odklejenia. Bezpieczny dla powierzchni szklanych, metalowych i plastikowych. Pomimo fabrycznego przetestowania preparatu zalecane jest, aby przed użyciem sprawdzić bezpieczeństwo dla danej powierzchni. UWAGA: rozpuszcza podłoża ze styropianu.

Zastosowanie:

Produkt w aerozolu przeznaczony do odklejania etykiet papierowych jak i lakierowanych.

Właściwości:
  • łatwy w użyciu
  • skutecznie usuwa etykiety samoprzylepne
  • doskonale rozpuszcza klej
  • nie reaguje z większością podłoży
Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem. W mało widocznym miejscu sprawdzić reakcję preparatu z podłożem. Spryskać etykietę, następnie pozostawić preparat przez 2 minuty w celu spenetrowania przestrzeni pod etykietą. Oderwać powoli etykietę, nadmiar preparatu wraz z rozpuszczonym klejem usunąć za pomocą szmatki lub szczoteczki. W przypadku etykiet lakierowanych oderwać lakierowaną część etykiety i spryskać ponownie pozostałość. W razie gdy warstwa kleju pozostaje na podłożu operację powtórzyć.

Przechowywanie i data ważności:

Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w pozycji pionowej, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu w temperaturze +5 ÷ +35°C, z dala od bezpośredniego nasłonecznienia oraz innych źródeł ciepła i zapłonu. Okres przydatności 24 miesiące od daty produkcji. Data produkcji znajduje się na spodzie opakowania.

Do pobrania: Informacje logistyczne:

Pojemność Typ opakowania Opakowanie zbiorcze Ilość na palecie
400 ml Puszka Zgrzewka 15 szt. 900 szt.